12 травня 2022, 15:23

ЗМІ: ЗСУ підірвали склад РСЗВ у тилу російської армії – детонацією ракет вбило 70 окупантів, знищено командний пункт

Удар по накопиченню окупантів був зосереджений у глибокому тилу російських військових: попадання снаряда ЗСУ прийшлося на ящики ракет РСЗВ.

ЗМІ: ЗСУ підірвали склад РСЗВ у тилу російської армії – детонацією ракет вбило 70 окупантів, знищено командний пункт

Підрозділи ЗСУ завдали превентивного удару по скупченню російської армії за допомогою розвідувально-ударного комплексу PUNISHER ("Каратель"), підірвавши при цьому боєкомплект окупантів. Внаслідок детонації ящика з ракетами РСЗВ загинуло щонайменше 70 російських військових.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив Максим Музика, гендиректор компанії-розробника UA Dynamics, команда якого виготовляє комплекс PUNISHER.

Відео потужного вибуху та наслідків детонації публікує Телеграм-канал "Україна 365".

Удар по накопиченню окупантів був зосереджений у глибокому тилу російських військових. На відео зафіксовано попадання снаряда ЗСУ до ящиків ракет РСЗВ, якими російські окупанти обстрілювали населені пункти та позиції української армії.

Як бачите, знищувати ворога можна дешево та сердито з мінімальним ризиком для цивільного населення навіть у глибокому ворожому тилу (до 45 км). Пряме попадання авіабомбою. Детонація. Мінус склад. Мінус командний пункт. Мінус півтора десятки одиниць техніки. Мінус сімдесят росіян. Мінус комендатура окупантів", - зазначає автор.

Гендиректор UA Dynamics висловив подяку командуванню ЗСУ та СЗГ за довіру та плідну співпрацю, що дозволили розробити та впровадити комплекс PUNISHER на передовій.

Раніше український ударно-розвідувальний БК Punisher ("Каратель") пройшов випробування та був схвалений до застосування підрозділами СЗГ ЗСУ.

Нагадаємо, успішний контрнаступ ЗСУ на північ від Ізюма поставив російську армію у Харківській області у складне становище.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини