10 травня 2022, 11:43

Росія екстрено змінює свою пропаганду: у розвідці розповіли, що відбувається

Країна-агресор Російська Федерація найближчим часом поміняє риторику, щоб підготувати своїх громадян до поразки армії РФ в Україні.

Росія екстрено змінює свою пропаганду: у розвідці розповіли, що відбувається

Російська пропаганда змушена постійно підлаштовуватись через провали путінських військ на фронті. Кремль і чиновники країни-окупанта ніяк не можуть визначитись із цілями "спецоперації" в Україні. Незабаром війну на росТВ і ЗМІ для зомбованого суспільства представлятимуть у новому ключі.

Першу вудочку вже закинув військовий злочинець Володимир Путін, виступаючи на параді на честь Дня Перемоги. Він заявив, нібито країни НАТО готувалися до каральної операції на Донбасі, до вторгнення до Криму, а Москва дала "запобіжну відсіч агресії". Його буквально "змусили" розпочати "спецоперацію" в Україні.

Тепер ці висловлювання будуть основою нової пропаганди.

За інформацією військової розвідки України, росЗМІ вже одержують вказівки згори.

Про це Діалог.UA повідомляє із посиланням на ТГ-канал ГУР МО.

"Щоб змінити уявлення росіян про військову "непереможність" і підготувати суспільство до можливої поразки, росЗМІ наказали розповідати про війну як про "збройне протистояння Росії усім країнам Європейського союзу та НАТО"", - інформує українська розвідка.

Пропагандистська клоака вбиватиме у голови росіян ідеї про необхідність об'єднання, щоб вижити.

Раніше пропаганда РФ дуже швидко вирішила, що їй не потрібен Харків. Таку думку висловив колаборант Олександр Ходаковський, як тільки ЗСУ розпочали контрнаступ на цьому напрямі.

Нагадаємо, невизнаний президент Білорусі Олександр Лукашенко раптово змінив риторику про війну з Україною через два місяці після російського вторгнення.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини