3 травня 2022, 15:58

Росіяни штурмують "Азовсталь" – ЗС РФ порушили наказ Путіна, загинули цивільні

Після масованих бомбардувань авіації російська армія відновила штурм "Азовсталі" у Маріуполі.

Росіяни штурмують "Азовсталь" – ЗС РФ порушили наказ Путіна, загинули цивільні

Міноборони РФ публічно підтвердило, що не послухалося наказу диктатора Володимира Путіна про припинення штурму маріупольського заводу "Азовсталь". Ідуть важкі бої. Є перші жертви.

Про активність російських окупантів повідомив полк "Азов" на своєму каналі Telegram.

За даними захисників Маріуполя, російські війська у понеділок, 2 травня, завдавали масованих авіаударів по "Азовсталі". Внаслідок цих бомбардувань загинули як мінімум дві мирні дівчата, близько 10 цивільних осіб було поранено, у них численні переломи.

"Якийсь вибух, приліт божевільний. Ось бачите, що сталося... Дві дівчинки. За що вони постраждали?" - розповів про те, що сталося, очевидець, показавши тіла жертв російської агресії.

Чоловік наголосив, що росіяни вдарили у місце, де ховалися цивільні. Військових там не було.

Сьогодні, 3 травня, окупанти пішли на штурм. Міноборони РФ інформацію, що примітно, підтвердило, звинувативши захисників Маріуполя у порушенні режиму тиші.

"Азов" відповів на штурм. Військові закликали світову громадськість відреагувати на звірства російської армії та змусити Кремль запровадити режим припинення вогню, щоб безпечно евакуювати людей із "Азовсталі".

Варто зазначити, що місто Маріуполь з 1 березня знаходиться у повній блокаді та глибокому тилу окупаційної армії РФ. Росіяни буквально знесли місто з землі. Кількість загиблих, ймовірно, перевищує 20 тисяч людей.

Взяти місто повністю під контроль російської армії не вдалося. Захисники Маріуполя, зокрема полк "Азов", утримують територію "Азовсталі", продовжуючи запеклий опір агресору.

Раніше Латиніна пояснила, чому диктатор Путін несподівано дозволив Україні вивести із "Азовсталі" кілька сотень цивільних.

Ми також писали, що танк "Азова" у Маріуполі двома снарядами підірвав БТР-82A разом із майором Андрієм Кунаковим.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини