29 квітня 2022, 11:27

У Білгородській області Росія привела у боєздатність 5 дивізіонів ОТРК "Іскандер-М"

Країна-агресор Російська Федерація продовжує загострювати й так складну військову обстановку, розгортаючи біля кордону з Україною додаткове серйозне озброєння.

У Білгородській області Росія привела у боєздатність 5 дивізіонів ОТРК "Іскандер-М"

Найближчим часом є ймовірність нових "ударів" у прикордонних регіонах Росії.

Армія Путіна розмістила та привела у боєздатність на території Білгородської області п'ять дивізій оперативно-тактичних ракетних комплексів "Іскандер-М" (у кожній 6 машин: з однієї стріляють, ще 5 обслуговують).

Про це Діалог.UA повідомляє із посиланням на сторінку Генштабу ЗСУ у Facebook.

"На Слобожанському напрямку ворог провів розгортання на території Білгородської області до п'яти дивізіонів ОТРК "Іскандер-М". Противник продовжує здійснювати перегрупування своїх сил", – йдеться у повідомленні.

Крім того, з Білгородщини до Харківської області перекинуто батальйонну тактичну групу з частин 29-ї армії ВПО РФ.

Напередодні росіяни у пабліках активно обговорювали розгортання "Іскандерів" поблизу кордону, але потім швидко видалили записи. Ймовірно, вони усвідомили, що така кількість ОТРК стає гарною мішенню та може призвести до чергових несподіваних вибухів.

Для довідки: основне призначення ракетних комплексів "Іскандер" – знищення систем ППО та ПРО, важливих об'єктів, що прикриваються ними, на відстані до 500 км.

Нагадаємо, у Зеленського пояснили вибухи, що почастішали, та пожежі на стратегічних об'єктах у РФ. Михайло Подоляк з ОП назвав такі події "кармою", яка нікого не шкодує.

Раніше повідомлялося, що у РФ вщент згорів НДІ Міноборони, де розробляли "Іскандери" та С-400. Під час пожежі у Твері загинуло 5 людей, не менше 25 постраждали.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини