26 квітня 2022, 08:43

"Прискорюють свою утилізацію, ми тільки за", – Арестовича насмішила нова тактика військ РФ в Україні

Російська армія почала наступ по всій лінії фронту, чим погіршила своє становище, запевняє Олексій Арестович.

"Прискорюють свою утилізацію, ми тільки за", – Арестовича насмішила нова тактика військ РФ в Україні

В останні дні спостерігається помітна зміна тактики великого наступу Збройних сил РФ на Донбасі. Вона ще сумнівніша, ніж попередня.

Про це повідомив радник голови Офісу президента (ОП) України Олексій Арестович в етері YouTube-каналу "Фейгін LIVE" ввечері 25 квітня.

Арестович відзначив "цікаві рухи" окупантів у Херсонській області, які свідчать про готовність наступати у бік Кривого Рогу. Такі плани насмішили представника ОП.

"Дворніков (командувач "спецоперацією" ЗС РФ в Україні  ред.), мабуть, хоче наступати скрізь на виконання наказів політичного керівництва… Вони вб'ються там об оборону, та й усе. Це навіть дивніше рішення, ніж 25-тисячним угрупованням намагатися взяти Краматорськ і Слов'янськ. Це найдивніше… Перший принцип (у військовій справі – ред.) – нерівномірний розподіл сил на лінії фронту… Це ніби база, "алфавіт", російські військові мають це розуміти", – розповів Арестович.

На його думку, така зміна тактики може свідчити про те, що управління наступом взяв у свої руки особисто російський диктатор Володимир Путін. Раніше про це попереджав лідер Bellingcat Христо Грозєв.

"Це найбільша дурість. Ну, гаразд. Вони дуже прискорюють швидкість своєї утилізації, зменшують шанси на успіх у рази. Добре. Ми згодні, ми за. Нам подобається. Я думав, що російська армія зробила всі зразкові дурниці у цій війні. Але вони винаходять щоразу все нові та нові… Кількість дурниць, які вони роблять прямо зараз, нездатність і небажання подумати на два кроки вперед змушує мене змінювати гіпотезу на користь погіршення своєї думки щодо керівних здібностей російського керівництва", – констатував представник ОП.

Раніше Арестович сказав, коли на фронті відбудеться зміна розстановки сил і розгром окупантів.

А Селезньов сказав, коли ЗСУ перейдуть до контрнаступу: "Генерали РФ вже програли велику битву".

Останні новини