26 квітня 2022, 08:15

"У бункері Путіна панує параноя", – Арестович про велику брехню військових РФ

Вся військова "кампанія" Кремля проти України була побудована на брехні та самообмані, який триває досі.

"У бункері Путіна панує параноя", – Арестович про велику брехню військових РФ

Високопосадовці РФ бояться сказати своєму президенту правду про події в Україні. Володимиру Путіну почали продавати "майбутнє перемоги", якого не може бути.

Про це повідомив радник голови Офісу президента Олексій Арестович.

"Втрачено скептицизм. Там настільки втрачено управління... Якщо спочатку ми говорили, що Путіну не повідомляють, тому що вони "совки" у гіршому розумінні слова та бояться начальства, то зараз... Мабуть, у бункері панує параноя, що взагалі не можна прийти з поганою новиною", – сказав Арестович.

За його даними, найчастіше у звітах у Кремлі звучать фрази не "ми взяли село", а "ми візьмемо". Таким чином вони стимулюють Путіна до продовження бойових дій.

"Це означає або дикий страх, або неможливість прорахувати позицію. Чи там репресії пройшли, чи обіцяні", – резюмував Арестович.

Також він зазначив, що з 24 лютого погляд Заходу на ситуацію в Україні також змінився: якщо раніше казали, що ЗСУ протримаються лічені дні, то зараз уже передають зброю для перемоги над Росією.

До цього Арестович попередив, що Росія розраховує захопити всю територію Донецької та Луганської областей, поле чого може згорнути "спецоперацію".

Поки що Київ готовий до переговорів із Москвою, однак через складну ситуацію у Маріуполі цей процес може бути зупинений будь-якої миті.

Крім того, після поразки на Донбасі у Путіна та Росії залишиться лише три виходи із ситуації. Кожен зі сценаріїв буде неприємним для РФ.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Анастасия Югова

Останні новини