22 квітня 2022, 08:15

Піонтковський про битву за Донбас: пахне другою військовою катастрофою для Росії

Політолог Андрій Піонтковський вважає, що провал Путіна буде очевидним через кілька днів.

Піонтковський про битву за Донбас: пахне другою військовою катастрофою для Росії

Наступ російських військ на Донбасі може обернутися для Росії другою військовою катастрофою після поразки під Києвом. Провал Кремля стане очевидним уже за кілька днів.

Таку думку озвучив російський політолог Андрій Піонтковський в етері YouTube-каналу "Фейгін LIVE".

"Кажуть, що якщо запланований наступ не призвів до жодного результату у перші чотири дні, значить нездатна сила, що його здійснила. Останні дні закінчуються. Все переходить у позиційне бодання", – заявив співрозмовник.

За словами аналітика, ідея з битвою на Донбасі виникла у головах російських стратегів після провалу під Києвом, оскільки населенню у РФ необхідно продати хоч якусь "перемогу" до 9 травня.

"Межа мрій (для російських військ – ред.) – Сєвєродонецьк, Слов'янськ, але і на це не схоже. Пахне другою військовою катастрофою після провалу київської битви", – наголосив експерт.

Раніше радник голови Офісу президента України Олексій Арестович заявив, що російські війська намагаються дуже обережно наступати на Донбасі. На сьогодні великої спроби прориву української лінії оборони, яку прогнозували аналітики, немає.

Своєю чергою фахівці з американського Інституту вивчення війни сумніваються у тому, що успіхи російської армії на Донбасі будуть значнішими, ніж попередні спроби в Україні.

Нагадаємо, 20 квітня українські військові відбили дев'ять атак російських військ на Донбасі, знищивши склад із боєприпасами та військову техніку. 21 квітня ЗСУ продовжили успішно тримати оборону, відбивши 10 ворожих атак і завдавши противнику великої шкоди.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Артем Малиновский

Останні новини