18 квітня 2022, 11:43

СБУ показала допит чергового полоненого, якого насильно "мобілізували" в ОРДЛО

Чоловіків у так званих "ЛДНР" відловлюють, забирають у них документи та у закритих вагонах вивозять воювати проти України.

СБУ показала допит чергового полоненого, якого насильно "мобілізували" в ОРДЛО

У полон до українських захисників потрапив донеччанин, який розповів, як його кинули на передову.

Служба безпеки України опублікувала відео допиту на своєму ТГ-каналі.

Росія продовжує силову "мобілізацію" в ОРДЛО. Чоловіків ловлять прямо на вулицях, забирають із роботи та просто знімають з автобусів. Багатьох кидають у бій як гарматне м'ясо.

У відео йдеться про те, як виглядає "рятувальна спецоперація РФ" очима мешканця окупованого Донецька.

Як розповів полонений "мобілізований" з ОРДЛО, "новобранців", що не мають жодного військового досвіду та підготовки, одягають у форму без розпізнавальних знаків і відправляють на передову, при цьому у них відбирають документи та телефони.

Для перекидання російські окупанти використовують закриті залізничні вагони, щоб унеможливити втечу чоловіків.

"Нас посадили та повезли. Куди їхали, ми не знали. А потім побачили... Наше завдання, як я зрозумів, копати... типу окопи", – розповідає "мобілізований", якому пощастило потрапити до "будбату" та не загинути за Путіна.

На кадрах чоловік стверджує, що не брав участі у бойових діях, а лише охороняв блокпост.

Раніше повідомлялося, що Росія кидає у "м'ясорубку" війни з Україною все чоловіче населення окупованого Донбасу. Диверсант Гіркін розповів про злочини РФ в ОРДЛО.

Нагадаємо, голова Миколаївської ОВА Віталій Кім розповів, що в окупантів була перестрілка між собою. У Новій Каховці один одного крили вогнем групи бойовиків ОРДЛО та бійців Росгвардії.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини