4 квітня 2022, 18:12

"Росіяни трохи шоковані", – джерело у розвідці повідомило про реакцію окупантів на наказ Путіна

Наказ Путіна захопити Харків до 9 травня спричинив шок російських військових, які не розуміють, як взяти неприступне місто.

"Росіяни трохи шоковані", – джерело у розвідці повідомило про реакцію окупантів на наказ Путіна

Підрозділи російських окупаційних військ готуються до спроб захоплення Харкова. Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на заяву спікера Міноборони України Олександра Мотузяника.

Водночас Телеграм-канал "Вертикаль" із посиланням на джерела у розвідці повідомляє, що глава Кремля Володимир Путін наказав російському командуванню захопити Харків до 9 травня.

Згідно з опублікованою інформацією, російські військові, які отримали наказ, шоковані, оскільки не розуміють, яким чином здійснити захоплення міста, навколо якого збудовано неприступну оборонну лінію.

"Наше джерело у розвідці повідомляє, що путін хоче до 9 травня захопити Харків. Такий наказ дістало командування армії Росії. Росіяни трохи шоковані, адже брати міста вони не вміють, тільки руйнувати, а оборона Харкова не дозволяє їм навіть наблизитися до міста", – зазначено у повідомленні.

До того ж, згідно з опублікованими даними, глава Кремля розраховує, що, захопивши Харків, він зможе поставити туди маріонетковий уряд часів Януковича.

Раніше повідомлялося, що російські окупаційні війська планували здійснити захоплення Києва із розміщенням в українській столиці маріонеткового уряду під повним контролем Кремля.

Нагадаємо, за підсумками бою у Харківській області російський мотострілецький взвод із Ленінградської області був повністю знищений.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-каналhttps://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини