29 березня 2022, 13:25

Російські військові з "Азартом" розікрали гроші на радіостанції, а тепер гинуть під хеві-метал ЗСУ

ЗМІ розповіли, чому ЗСУ перемагають армію РФ, знають про її плани та б'ють заздалегідь.

Російські військові з "Азартом" розікрали гроші на радіостанції, а тепер гинуть під хеві-метал ЗСУ

Російські війська, які вторглися в Україну, не мають якісної апаратури, їх зв'язок незашифрований, тому перехоплюється ЗСУ та навіть радіоаматорами. У результаті захисники України знають про наступальні плани ворога та знищують його. Генералам доводиться особисто віддавати накази загонам і полкам, частково саме тому українським військам уже вдалося відправити сімох вищих офіцерів ворога за російським військовим кораблем.

Видання The Economist стверджує, що російські окупанти в радіоетері скаржаться на погане забезпечення, як їм просто немає чим вивозити трупи з поля бою, а війська через нескоординованість стріляють один по одному. У загарбників Путіна немає навіть теплого одягу, у багатьох військових трапляються обмороження.

Проблеми РФ із радіозв'язком продовжуються вже десятиліттями. Ситуація не змінилася у 2012 році, коли було створено радіостанцію "Азарт-П1". Мало того, що коштувала апаратура близько 300 тис. руб, так і складалася з деталей китайського виробництва. Радіостанції дійшли до армії лише у 2015 році (станом на лютий їх налічувалося близько 2000), апаратура часто ламалася та переставала вмикатися. Під час війни у Сирії, наприклад, радіостанції використовувалися лише на авіабазі Хмеймім та у порту Тартус.

В Україні радіостанції окупантів глушаться, ЗСУ блокують окупантам етер музикою у стилі хеві-метал. Дивуватися ненадійності ворожої техніки не варто, адже її розробляла фірма "Ангстрем", одним із власників якої є Леонід Рейман, він же колишній міністр зв'язку та радник Дмитра Медведєва під час його президентства. У Росії навіть проводилося розслідування зникнення коштів, виділених для виробництва "Азарт-П1". З 18,5 млрд руб невідомо де поділося 6,5.

Нагадаємо, 11 березня було перехоплено телефонну розмову російського солдата, який розповідав, як під Миколаєвом знищили половину його батальйону разом із командиром.

Раніше, 4 березня, у Мережі з'явився запис дзвінка російського солдата, у якому він зізнавався, що розстрілює людей і бомбардує міста.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Павел Приходько

Останні новини