23 березня 2022, 16:20

У Севастополі вишиковуються черги з вдів загиблих в Україні солдатів РФ

Найчастіше тіла загиблих російських військових привозять до міста Джанкой.

У Севастополі вишиковуються черги з вдів загиблих в Україні солдатів РФ

Попри те, що країна-агресор Російська Федерація всіляко намагається приховувати свої реальні втрати у війні проти України, замовчувати правду в епоху сучасних комунікаційних технологій непросто.

Так, у Мережі активно діляться інформацією про те, що в окупованому Севастополі вишиковуються черги з вдів, матерів та інших родичів загиблих на українській землі солдатів російської армії. Люди звертаються до "місцевих органів державної влади", щоб отримати довідку про смерть своїх близьких.

Одним із таких пунктів видачі згаданих вище документів є РАГС Гагарінського району.

"У РАГСі Гагарінського району, Севастополь, у 122-й кабінет ціла черга з вдів, матерів, братів і сестер. Чекають на отримання свідоцтв про смерть. Місце прибуття тіла  найчастіше Джанкой", – сказано у повідомленні Instagram-акаунту picantpravda.

Уточнюється, що довідки видаються у вівторок, середу, четвер і суботу з 09:00 до 17:00, а у п'ятницю – з 09:00 до 16:00.

Зазначимо, згідно з останніми даними Генштабу ЗСУ, Росія за весь період війни проти України втратила 15 600 осіб особового складу. Тим часом у РФ замовчують інформацію про загибель російських солдатів. Прессекретар Кремля Дмитро Пєсков заявив у середу, що називати втрати російської армії в Україні поки що "недоцільно".

Нагадаємо, під час штурму Маріуполя спецпідрозділ Росії втратив 90% живої сили: лише 10% особового складу готові продовжувати участь у бойових діях, решту або ліквідовано, або поранено.

Крім того, Росія втратила в Україні половину боєздатних льотчиків. На 23 березня втрати у техніці ПКС РФ оцінюються у 101 літак і 124 вертольоти.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

❗️ Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

❗️ Paypal – [email protected]

❗️ Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Автор: Артем Малиновский

Останні новини