16 березня 2022, 16:01

ЗМІ: Кадиров збрехав про поїздку під Київ, ролик "під Гостомелем" знято у погребі у Грозному

Поїздка до охопленої війною України глави Чечні Рамзана Кадирова – зрежисований фейк.

ЗМІ: Кадиров збрехав про поїздку під Київ, ролик "під Гостомелем" знято у погребі у Грозному

Глава російської Чечні Рамзан Кадиров збрехав про поїздку до російських військових під Київ. Останній тиждень він покидав Грозний.

Про це повідомило видання "Українська правда" з посиланням на дані Служби безпеки України (СБУ).

14 березня Кадиров опублікував відео, зняте у підвалі. Там глава Чечні в оточенні своїх вояк вдає, нібито знаходиться у місті Гостомелі під Києвом, де тривають активні бойові дії.

Радник голови Офісу України Олексій Арестович засумнівався, що лідер Чечні наважився прибути до України. Він зазначив, що, за даними джерел, Кадиров Грозний не залишав.

“Його поява нічого не вирішує. Буде інформація – знищимо”, – заявив він на пресконференції.

Кадиров дуже болісно відреагував на ці сумніви. Однак надати серйозні докази своєї поїздки до Гостомеля так і не зміг, мабуть, тому що не залишав межі своєї республіки.

За даними СБУ, глава Чечні має два телефони. І жоден із них не підключався останній тиждень у роумінгу до вишок українських операторів зв'язку.

Ситуацію прокоментував у Telegram депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко.

“Пам'ятаєте, я казав, що Кадиров в Україну побоявся їхати? Ну, так це чиста правда, журналісти підтвердили. За останній тиждень Рамзан на нашій території не з'являвся, що перевіряється за даними його телефону. Але саме за цей час він раптом пожвавішав і почав розповідати, що до Києва дійшов. Напевно, вдома собі київські фото повісив і щодня ходить Хрещатиком. Що, дон, страшно їхати у гості до ЗСУ, дон? Тоді й казочки розповідати не треба, нам жанр воєнної драми більше підходить. Напевно, знаменитий "піхотинець Путіна" працює віддалено”, – написав нардеп.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що після зачистки "кадировців" ЗСУ записали звернення до Кадирова особисто.

Ми також писали, що "кадировці" бояться вступати у бій за Маріуполь Стрєлков обурений поведінкою "піар-військ" глави Чечні.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини