15 березня 2022, 15:55

Велику колону військових РФ розгромили під Харковом: 90% техніки спалено, загиблі окупанти валяються поруч

На відео потрапила величезна колона російських окупаційних військ під Харковом, знищених підрозділами ЗСУ.

Велику колону військових РФ розгромили під Харковом: 90% техніки спалено, загиблі окупанти валяються поруч

В Інтернеті опубліковано відео величезної колони російської військової техніки, яка була розгромлена у районі Старого Салтова Харківської області. Відео десятків одиниць бронетехніки РФ із загиблими російськими солдатами довкола зняла на камеру мобільного телефону жінка, яка стала очевидцем.

На своєму автомобілі жінка прямувала у бік Волчанська та знімала розгромлені позиції російських окупаційних військ на камеру мобільного телефону.

Відео справило справжній фурор у соціальних мережах: розбита російська бронетехніка розкидана по обидва боки від дороги у ярах і кюветах. Близько 90% техніки, що потрапила на відео, спалено вщент  від танків, БТРів і військових вантажівок залишилися лише металеві каркаси. На всій техніці можна побачити маркування російських окупаційних військ у вигляді букви Z.

Жінка зазначає, що трупи загиблих російських військових розкидані та лежать поряд із бронетехнікою.

"Ось така жесть коїться тут. Це просто жесть. Ось вам російські окупанти. Ось ваша техніка. Ось ваші вбиті солдати валяються навколо. Ось так потикатися до нас в Україну. І так буде з усіма, хто прийде на наші землі, на всіх чекає така ж доля. Он їх останки валяються, їхні руки та ноги. Сподіваюся, вони поклали у кишеню насіння, щоб соняшники виросли", – коментує величезну колону розбитої бронетехніки росіян жінка.

Раніше українська авіація завдала нового ракетно-бомбового удару по російських окупаційних військах, під час якого було знищено зенітно-ракетний комплекс 9К331 "Тор-М1".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини