13 березня 2022, 15:10

Лобова атака армії Путіна захлинулася під Мар'їнкою – Стрєлков підтвердив розгром росіян

Диверсант ФСБ Ігор Стрєлков повідомив про тяжку поразку російської армії під Мар'їнкою.

Лобова атака армії Путіна захлинулася під Мар'їнкою – Стрєлков підтвердив розгром росіян

Російські війська зазнали тяжких втрат при спробі окупувати місто Мар'їнку на Донбасі.

Про це у Telegram 13 березня повідомив російський диверсант, офіцер ФСБ РФ у відставці Ігор Стрєлков (Гіркін).

Російське військове командування спробувало здійснити ривок на Донбасі та відправило війська у лобову атаку на Мар'їнку, яка знаходиться на півдні від окупованого Донецька. Витівка обернулася повним провалом.

"У районі Донецька сьогодні було "дуже шумно"... Атаку відбито з відчутними втратами для наших", – написав Стрєлков. Він уточнив, що росіяни повторили помилку 7-річної давнини.

"(Мар'їнку  ред.) у 2015 вже один раз розгромно-невдало атакувала "зведена команда" під керівництвом "Вані Руського" й "Абхаза"", – розповів диверсант РФ.

За його словами, Росія у цьому районі намагається застосувати військову авіацію. На вказані атаки українські війська відповідають щільним артилерійським вогнем по окупантах. Відтиснути ЗСУ росіянам не вдається.

Раніше Стрєлков констатував, що Росії катастрофічно не вистачає сил для захоплення великих українських міст. По суті він визнав повний провал російської "військової операції".

Раніше Діалог.UA повідомляв, що в Офісі президента України попередили Москву, що результатом розв'язаної нею війни стане повернення всіх окупованих територій – Донбасу та Криму.

Ми також писали, що українські війська розгромили велику колону ЗС РФ, влаштувавши росіянам засідку.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини