9 березня 2022, 17:45

Росія визнала участь строковиків у війні проти України – ситуація для Москви погіршується

У Міноборони РФ визнали, що російські військові строкової служби потрапили у полон в Україні.

Росія визнала участь строковиків у війні проти України – ситуація для Москви погіршується

Країна-агресор Російська Федерація, яка стверджувала вустами свого президента Володимира Путіна про те, що російські військові строкової служби не залучаються до війни в Україні, вкотре нахабно брехала. Потрапляння російських строковиків у великій кількості у полон змусило Кремль визнати їх участь у бойових діях проти України.

У середу, 9 березня, офіційний представник російського оборонного відомства Ігор Конашенков заявив, що "виявилися факти присутності строковиків у частинах ЗС РФ, задіяних у спеціальній операції в Україні".

За словами спікера Міноборони РФ, більшість солдатів строкової служби нібито було виведено з території України, але дехто все одно потрапив у полон після того, як "на один із підрозділів був скоєний напад".

При цьому в оборонному відомстві Росії продовжили брехати власному населенню, промовчавши, що строковики були взяті у полон на різних напрямках, тобто не йдеться про одиничний випадок і окремий підрозділ – російські солдати строкової служби масово потрапляють до рук українських військових.

"Ще один дзвіночок, що для росіян ситуація погіршується: Міноборони РФ визнало, що на війну відправили строковиків. Ну, як визнало. Збрехало як завжди. Зараз близькі почнуть телефонувати не тільки у ті частини, які "на навчаннях", а в усі частини російської армії. Щоб переконатися у безпеці своїх рідних. Це означає, що по крихтах інформація про війну поширюватиметься", – написав блогер Олексій Копитько на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, 9 березня СБУ опублікувало відео з черговим полоненим російським солдатом, який зізнався, що війська РФ їхали не на навчання, а з метою захоплення Харкова. За його словами, командування поставило перед військовими завдання зайняти обласний центр за три дні.

Тим часом російський військовий, який потрапив у полон під Одесою, розповів у телефонній розмові з батьками, що є окупантом, а не миротворцем.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини