21 лютого 2022, 19:23

Російські окупаційні війська відкрили вогонь по Донецьку з "Градів" – ЗМІ

Донеччанин зняв на відео, як російські окупаційні війська обстрілюють місто з "Градів".

Російські окупаційні війська відкрили вогонь по Донецьку з "Градів" – ЗМІ

Житель окупованого Донецька показав, як російські окупаційні війська розпочали обстріл міста з "Градів", стріляючи з підконтрольних територій на околицях Ясинуватої та Горлівки. Чоловік зняв залп артилерійських систем на камеру мобільного телефону, після чого опублікував відео в Інтернеті.

Кадри публікує телеграм-канал "Український Діалог".

"У цій стороні знаходиться Ясинувата та Горлівка. Стріляють "Гради", стріляють гармати  щось важке реально. І просто три ракети вилітають у бік Донецька. Ось вам усі новини  завтра будуть говорити, що ЗСУ обстріляли Донецьк, але самі ж обстрілюють місто, там капець що діється: там і "Гради", і гармати, і танки, і БТРи", – заявив чоловік.

До того ж донеччанин зазначає, що вже завтра отримані кадри російська пропаганда використовуватиме в інформаційній війні проти України, звинувачуючи ЗСУ в обстрілах міста.

"Завтра на "Першому каналі" показуватимуть, як Україна обстрілює. А це не Україна, це наші нас обстрілюють", – зазначив він.

Раніше ми повідомляли, що 21 лютого журналісти РИА "Новости" опублікували ролик із Ростовської області, показавши сарай, який нібито було знищено снарядом, випущеним із території України.

Нагадаємо, нардеп Гончаренко знайшов одразу два нестикування у новині про те, що "український" снаряд знищив "прикордонний пункт" у Ростовській області.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини