21 лютого 2022, 14:52

Українські прикордонники дали свою відповідь на заяви Росії про обстріл "прикордонного пункту"

Заяви ФСБ Росії щодо обстрілу Ростовської області з боку України – провокації.

Українські прикордонники дали свою відповідь на заяви Росії про обстріл "прикордонного пункту"

Сьогодні, 21 лютого, російські ЗМІ, посилаючись на ФСБ і прикордонників, повідомили про те, що з українського боку було обстріляно "прикордонний пункт" у Ростовській області. Найцікавіше, що "знищений сарай" у Ростовській області знаходиться за 150 м від українського кордону.

У пресслужбі Держприкордонслужби України вирішили дати коментар щодо новин, які з'явилися у російських ЗМІ, про те, що з території України було обстріляно "прикордонний пункт" у Ростовській області.

Українські прикордонники наголосили, що Росія не говорить про конкретний населений пункт, куди нібито впав "український снаряд". Все, що відомо, це Ростовська область за 150 м від українського кордону.

У Києві вкотре пробували нагадати Москві, що частину кордону з Ростовською областю контролює Україна, проте 400 км – поза контролем.

Прикордонники також заявили, що співробітники зі ЗС ФСБ Росії не передавали українській стороні інформацію про те, нібито у Ростовській області було знищено пропускний пункт снарядом, який міг прилетіти з боку України.

Також низка російських джерел заявляє, що "інцидент" міг статися у районі Неклинівському Ростовській області, що межує з ділянкою, яку не контролює Україна.

У Мережі показали можливе фото місцевості НП, заявивши, що з українського боку снаряд сюди долетіти не зміг би.

Раніше ми повідомляли, що 21 лютого журналісти РИА "Новости" опублікували ролик із Ростовської області, показуючи сарай, який нібито було знищено снарядом, випущеним із території України.

Нагадаємо, нардеп Гончаренко знайшов одразу два нестикування у новині про те, що "український" снаряд знищив "прикордонний пункт" у Ростовській області.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини