21 лютого 2022, 14:44

Данілов відреагував на фейковий обстріл прикордонного пункту у РФ, зробивши однозначну заяву

Буйним фантазіям російської сторони більше ніхто не вірить, наголосив голова Ради нацбезпеки України.

Данілов відреагував на фейковий обстріл прикордонного пункту у РФ, зробивши однозначну заяву

Секретар РНБО Олексій Данілов відреагував на свіжі події на Донбасі, де останніми днями інформпростір переповнений фейковими новинами та вкиданням.

Звинувачення РФ в обстрілі українською стороною прикордонного пункту у Ростовській області Російської Федерації, яка знаходиться у безпосередній близькості до територій так званих "ЛДНР", не мають нічого спільного з дійсністю.

Мета Москви – підставити Київ чи спровокувати українську сторону відкрити вогонь. Поки що всі витончені плани та сценарії РФ із тріском провалюються.

Українським військовим дана команда відкривати зустрічний вогонь по супротивнику лише у разі гострої загрози.

До обстрілів, які вигадують і транслюють росЗМІ, українська сторона не причетна. Це розуміють усі.

"Ми попереджаємо, що вони (РФ і найманці "ЛДНР") можуть фантазувати скільки завгодно, вони можуть робити що завгодно, та ми до цього готові, більш того, до цього готовий світ", – пояснив він.

Раніше РФ заявила про обстріл з України російського прикордонного пункту. Опубліковано відео вказаного об'єкта, який виглядає як сарай, спричинило сатиричну реакцію користувачів у соціальних мережах.

Крім того, нардеп Олексій Гончаренко звернув увагу одразу на дві важливі деталі, що видають невмілу російську провокацію, яку намагалися видати за "обстріл" з боку ЗСУ.

Діалог.UA писав, що готується чергова провокація на Донбасі. На цвинтарях викопуються тіла похованих у 2014 році для втілення постановочного сценарію з "геноцидом" на Сході України.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини