21 лютого 2022, 13:08

На кордоні з Україною помітили російську військову техніку з незвичайним маркуванням

На кордоні з Україною дедалі частіше почали помічати російську військову техніку з маркуванням "Z".

На кордоні з Україною помітили російську військову техніку з незвичайним маркуванням

З кінця минулого тижня у Мережі почали все частіше з'являтися ролики та фото російської військової техніки на кордоні з Україною, яка має на борту дивне маркування "Z". Користувачі мережі звертають увагу, що її можна побачити як на танках "Т-72Б3", так і на системі ТОС-1А "Сонцепік".

Один із таких роликів було викладено на сторінці "Українського Діалогу".

Користувачі Мережі поки що не зійшлися на думці, що означає дивний знак "Z". Дехто впевнений, що саме техніка з таким позначенням братиме участь у бойових діях в Україні.

Журналіст Арік Толлер із команди Bellingcat впевнений, що таке маркування свідчить про "нестандартну діяльність" російської армії. Він передбачає найгірший варіант.

Інші експерти порівняли таке маркування з подіями Другої світової війни, коли такі знаки ставили для авіації, щоб вона не бомбила своїх. Хтось впевнений, що цей знак означає регіон, куди має вторгнутися військова техніка.

Водночас російські найманці продовжують обстріл позицій ЗСУ. Тільки сьогодні, 21 лютого, було зроблено близько 30 обстрілів, а вчора було випущено 136 снарядів, заборонених Мінськими домовленостями.

Російські спецслужби вже задіяли свої важелі та готують низку провокацій на території окупованого Донбасу під виглядом обстрілів з боку ЗСУ. Тільки сьогодні у росЗМІ з'явилися новини про те, що нібито ЗСУ обстріляли дві школи в окупованому Донецьку, а пізніше й інформація про те, що з України до Ростовської області долетів снаряд, випущений із боку позицій ЗСУ. З кожним новим днем таких новин буде дедалі більше.

Раніше ми повідомляли, що російські найманці починають бити по своїх, щоб на камеру звинувачувати українську сторону у порушенні режиму тиші та зриві Мінських домовленостей.

Нагадаємо, на території окупованого Донбасу "ватажки" починають оголошувати "добровільну" мобілізацію чоловіків. Багато підприємств зупиняють виробництво, тому що немає кому працювати.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини