21 лютого 2022, 12:21

У "ДНР" почали зупиняти виробництва, всіх чоловіків і підлітків забирають у військкомати – ЗМІ

Окупаційні адміністрації масово відловлюють чоловіків, а також підлітків на вулицях ОРДЛО, забираючи у військкомати.

У "ДНР" почали зупиняти виробництва, всіх чоловіків і підлітків забирають у військкомати – ЗМІ

За інформацією, отриманою від правозахисних організацій, що працюють в ОРДЛО, після оголошення загальної мобілізації на території окупованої частини Донбасу там почалися масові облави так званого "МДБ" "ДНР" і "ЛНР".

Силовому призову підлягають навіть неповнолітні підлітки віком від 17 років, повідомляє омбудсмен Людмила Денісова на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".

До того ж у так званих "військових училищах" ОРДЛО курсантам, яким 16-18 років, віддано наказ про приведення у бойову готовність з подальшою участю у бойових діях на боці російських найманців.

Користувачі соцмереж зазначають, що в ОРДЛО почали зупиняти цілі виробництва, а всіх чоловіків мобілізують на війну проти України. Паблік окупованих Макіївки та Донецька у соцмережі "Вконтакте" повідомляє, що сьогодні було зупинено ЦЗФ "Пролетарська" (збагачувальна фабрика), звідки забрали у військкомати близько 500 осіб.

Серед місцевих ходять чутки про те, що до бойових підрозділів російських найманців забирають усіх, хто може тримати у руках вогнепальну зброю.

У коментарях жителі ОРДЛО зізнаються, що скептично ставляться до ідеї воювати за "ЛДНР".

"Забирають усіх!! Дехто навіть не знає, як автомат тримати у руках!!!!!

Мабуть, зовсім глухо з призовом. Вчора і сьогодні на східних кварталах мужиків, хто з маршруток виходив, під білі ручки приймали у військком, що далі з ними, я не знаю. Чув від 5 різних людей про це, і вони не пов'язані один з одним були.

Правильно, давайте заберемо водіїв, давайте заберемо лікарів, давайте заберемо всіх, щоб від життя нічого не залишилося. Я б дітей не забирав, звичайно, але вирішувати не мені, а Пушиліну, а він повістки вручає і 16-річним.

Це не чутки. Вже забирають... Ще позавчора цілу шахту відправили. І всім по*ер. На скільки, ніхто нічого не знає.

А вони питають? Друг не служив, навіть приписного немає. Просто під ручки та поїхали, але тому що він на швидкій працює, відмазався. Відділ кадрів списки вже повіз до військкомату, до речі.

Це правда. Друга біля роботи "прийняли".

За що воювати, за Пушиліна?!

Виявляється, вручають повістки навіть 16-річним", – пишуть місцеві жителі.

Раніше ватажки ОРДЛО оголосили про масову евакуацію до РФ, аргументуючи загрозою наступу.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини