21 лютого 2022, 09:19

CNN назвали кількість російських військ, які розгорнуті проти України

120 із 160 російських батальйонних тактичних груп зараз перебувають на кордоні з Україною.

CNN назвали кількість російських військ, які розгорнуті проти України

Американська розвідка стверджує, що Росія готова застосувати проти України 75% своїх Збройних сил: майже всі тактичні батальйони знаходяться на відстані удару від України.

Вчора, 20 лютого, журналісти CNN з посиланням на свої джерела в американській розвідці повідомили, що Росія готова задіяти проти України 120 із 160 батальйонних тактичних груп.

Майже 75% усіх бойових одиниць Росії зараз перебуває за 60 км від України, а це говорить про те, що Москва ще не відмовилася від планів вторгнення в Україну.

Джерело повідомляє, що кількість військ, включаючи і російських найманців в ОРДЛО, може становити до 190 тисяч.

Розвідка повідомляє, що 35 із 50 дивізіонів ППО направлені у бік України. Більше того, близько 500 винищувачів і 50 бомбардувальників перебувають у межах досяжності України.

Повідомляється, що за чисельністю російська армія, яка перебуває на кордоні, перевищує українську. Американські журналісти заявляють, що не можуть підтвердити або спростувати інформацію розвідки.

Минулого четверга, 18 лютого, у Міноборони Великобританії заявили, що Росія зосередила біля кордону з Україною до 50% усієї своєї наземної бойової могутності.

Раніше ми повідомляли, що у Києві на одному з фасадів будівлі щодня змінюються написи, в яких озвучено послання українців до Кремля.

Нагадаємо, у лютому до акваторії Азовського моря увійшли кораблі РФ, які перекрили більшу частину моря та повітряного простору.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини