11 лютого 2022, 11:41

Російська армія розгорнула за 30 км від кордону з Україною польовий медичний табір

Майже за 30 км від кордону з Україною російська армія розгорнула польові медичні табори.

Російська армія розгорнула за 30 км від кордону з Україною польовий медичний табір

Вчора, 10 лютого, у Мережі було опубліковано нові знімки з супутника, які показали активність російської армії одразу у трьох напрямках: окупований Крим, західний кордон з Україною та Білорусь. Саме на території Білорусі й було розгорнуто великий польовий медичний табір.

Кореспондент Buzzfeed Крістофер Міллер на своїй сторінці у Twitter виклав фотодокази. Відомо, що фото було зроблено 9-10 лютого у районі Зябрівки на території Білорусі.

Згідно з гугл-картою, найшвидший маршрут до українського кордону становить 32 км.

Для порівняння наводилися знімки аналогічного шпиталю військових РФ у Карабаху.

Згідно зі знімками польовий медичний табір займає велику територію. При цьому у Мінську стверджують, що вони планують проводити з Росією лише військові навчання, які мають закінчитися 20 лютого. Після цього нібито російська армія має повністю залишити територію Білорусі.

Проте інші знімки свідчать, що Росія продовжує посилювати свою військову присутність і в окупованому Криму. Днями до району закритого аеропорту "Жовтневий", що знаходиться у Сімферополі, прибула нова військова техніка. Артилерійські розрахунки були помічені у Славному.

У Росії на Курський полігон, який знаходиться за 110 км від кордону з Україною, прибула додаткова військова техніка.

Раніше ми повідомляли, що у Генштабі ЗСУ закликали світову спільноту відреагувати на дії Росії щодо блокування проходу в акваторію Чорного й Азовського морів торгових кораблів.

Нагадаємо, журналіст Міллер виклав у Мережу нові знімки із супутників, які підтверджують нарощування російської армії біля кордону з Україною.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини