4 лютого 2022, 11:57

Показано потужні кадри екстреного повітряного перекидання 3 тисяч військових США з технікою до Європи

Тисячі американських солдатів вже у дорозі на європейську частину континенту, щоб допомогти Україні та ЄС в умовах загрози з боку РФ.

Показано потужні кадри екстреного повітряного перекидання 3 тисяч військових США з технікою до Європи

Перший літак із військовими на борту вилетів із бази "Форт-Брегг" (штат Північна Кароліна) до Європи на тлі загострення російської ескалації навколо України.

Кінцевими пунктами для американських солдатів є Польща, Німеччина та Румунія. Крім того, у стан підвищеної готовності приведено 8,5 тисячі військових.

У четвер, 3 лютого, Америка перекинула на європейську територію близько трьох тисяч військових. Фото та відео відправки солдатів опубліковано на ТГ-каналі "Український Діалог".


На цей момент відомо, що близько 1700 військовослужбовців увійшли до складу піхотної бригади 82-ї повітряно-десантної дивізії, яка відправилася на територію Польщі. Ще кілька сотень вилетіли до Німеччини.

Тисяча американських військовослужбовців, які увійшли до складу 2-го кавалерійського полку, перекинуто до Румунії.

На момент публікації матеріалу стало відомо, що військовий контингент уже прибув до Польщі.

Президент США Джо Байден розглянув й офіційно схвалив розгортання додаткових військових сил США у Східній Європі через загрозу російської агресії.

Раніше США перекинули в Україну озброєння для бойових дій у міських умовах.

Нагадаємо, Діалог.UA писав, що 38% данців і 30% американців висловилися за пряму військову підтримку України у разі бойових дій із Росією.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини