23 січня 2022, 16:31

Командувач ООС Павлюк назвав день можливого вторгнення РФ: "Це дата, яка нас турбує"

Генерал-лейтенант ЗСУ Олександр Павлюк заявив про можливий початок вторгнення Росії 20 лютого.

Командувач ООС Павлюк назвав день можливого вторгнення РФ: "Це дата, яка нас турбує"

Командувач Операції Об'єднаних сил (ООС) на Донбасі генерал-лейтенант Олександр Павлюк вважає, що російське вторгнення в Україну може розпочатися вже 20 лютого.

Таку заяву він зробив в інтерв'ю газеті The Times.

“Росія може розпочати атаку 20 лютого, коли закінчаться зимові Олімпійські ігри. Ця дата нас непокоїть”, – сказав український генерал. Він нагадав, що 20 лютого – останній день спільних російсько-білоруських навчань "Союзна рішучість – 2022", під приводом яких РФ перекинула до Білорусі велику кількість військових та озброєння.

Павлюк запевнив, що Україна готова здійснити гідну зустріч агресору. Він пообіцяв, що спроба захопити нові українські землі буде дуже болісною.

"У нас близько півмільйона людей, які пройшли через війну у цій країні... Вони готові розірвати росіян голими руками", – заявив командувач ООС.

За його словами, якщо українська розвідка обчислить напрямок головного удару військ РФ, ЗСУ забезпечить окупанту дуже серйозні втрати, після яких наступ може захлинутися.

Павлюк зазначив, що Україна зараз активно готується відбити агресію Росії. Оперативно створено підрозділи територіальної оборони, які разом із військовими стануть на захист країни. Йдеться про понад 100 тисяч добровольців по всій Україні.

Командувач ООС вважає, що Кремль зосередить свої удари на південному сході країни, щоб завдати максимальних збитків військовому та промисловому потенціалу країни, а також спробує відсікти її від Чорного моря. Під загрозою, серед інших міст, Харків, Дніпро й Одеса.

"Росіяни не будуть задоволені лише Донецьком і Луганськом на сході", – впевнений генерал.

Він також попередив, що в Україні Путін не зупиниться, якщо йому вдасться захопити країну. Наступними жертвами можуть стати країни Балтії.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що до ЗМІ потрапила інформація, нібито глава Китаю Сі Цзіньпін попросив Кремль відкласти вторгнення в Україну до закінчення пекінської Олімпіади.

Спікер МЗС РФ Марія Захарова у відповідь звинуватила спецслужби США в інформаційній спецоперації.

На думку політтехнолога Станіслава Бєлковського, за фейком про Сі Цзіньпіна може стояти сам Кремль.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини