14 січня 2022, 14:16

Спецслужби РФ готують провокації проти української армії у Придністров'ї – розвідка України

Розвідка України попередила про підготовку Росії до провокацій із дискредитації ЗСУ.

Спецслужби РФ готують провокації проти української армії у Придністров'ї – розвідка України

Російські спецслужби готують провокації у Придністров'ї з метою дискредитації української армії.

Про це 14 січня повідомила пресслужба Головного управління розвідки Міноборони України (ГУР МО) на своєму офіційному обліковому записі у Facebook.

"У військові підрозділи країни-агресора та її сателітів надходять розпорядження про підготовку до провокацій", – повідомили розвідники.

За їх даними, окупаційні війська РФ у Придністров'ї у четвер, 13 січня, провели нараду, на якій обговорювали неіснуючі плани ЗСУ щодо нападу на артсклади ЗС РФ у невизнаній “республіці”.

3-ю бригаду зі складу окупаційних сил Придністров'я попередили про необхідність бути готовими до приведення у вищий ступінь боєздатності “за першою командою”. Всі рішення про відпустки та звільнення особового складу у терміновому порядку скасовані, військовим наказано повернутися до військової частини.

Паралельно розвідка України зафіксувала незвичну активність командування ЗС РФ на Донеччині. Воно посилило контроль над своїми підрозділами в окупованих районах Сходу України.

Зараз в ОРДЛО працює комісія 8-ї армії Південного військового округу ЗС РФ, яка перевіряє бойову та мобілізаційну готовність угруповань "Л/ДНР". Найманців вивели на полігони для занять із тактичної та вогневої підготовки. Ведеться стрільба екіпажів танків, БМП, мінометних розрахунків.

Паралельно російське командування проводить інвентаризацію озброєння, техніки та матеріальних засобів своїх окупаційних угруповань в ОРДЛО.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що окупаційну армію РФ тримають у "готовності до застосування" на Донбасі.

Ми також писали, що українська розвідка розсекретила, що насправді зараз відбувається в ОРДЛО.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини