27 грудня 2021, 09:27

Британія може вивезти з України своїх військових – ЗМІ дізналися про умови

Йде розроблення плану щодо "безпечного висновку" британських інструкторів з України, щоб вони "вони не опинилися у пастці".

Британія може вивезти з України своїх військових – ЗМІ дізналися про умови

У разі вторгнення Росії в Україну з метою захоплення нових територій Великобританія евакуює свої війська, що дислокуються в Яворовому, на Львівщині та у Києві. Найвище військове командування Сполученого Королівства готується до "рецензування" операції Orbital, щоб упевнитися у безпечному відході особового складу, пише видання Daily Express.

За першої необхідності британські інструктори, як і група штабних офіцерів, розташована у Києві, поїдуть до польського кордону, звідти їх перекинуть на батьківщину.

Морський навчальний загін, який знаходився в Одесі та проводив навчання у Чорному морі, вже повернувся до Великобританії на Різдво.

Ухвалення рішення про евакуацію покладено на начальника відділу спільних операцій генерал-лейтенанта Чарлі Стрікленда.

"Він уважно стежитиме, щоб оцінити вплив будь-якого вторгнення на здатність вивести свої війська: він не може дозволити їм опинитися там у пастці", - цитує видання своє джерело в армії.

Раніше міністр оборони Великобританії Бен Уоллес назвав "неймовірним" сценарій з відправкою британських військ в Україну, якщо РФ піде на масштабний наступ.

Нагадаємо, радник ОП Олексій Арестович переконаний, що у Російській Федерації блефують, загрожуючи повномасштабним вторгненням на українську територію та бомбардуванням крилатими ракетами.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини