10 грудня 2021, 18:25

Вірменія звинуватила Азербайджан в атаці на кордоні – багато жертв

Збройні сили Вірменії звинуватили азербайджанську армію у провокації у прикордонній Гегаркунікській області.

Вірменія звинуватила Азербайджан в атаці на кордоні – багато жертв

Сьогодні, 10 грудня, у східному напрямку вірмено-азербайджанського кордону, у Гегаркунікській області, загинув 19-річний вірменський солдат-строковик Вазі Манасерян.

За даними Міноборони Вірменії, вони зазнали втрат через наступальні дії ЗС Азербайджану.

"Ще вісім військовослужбовців поранено. Стан 6 військовослужбовців оцінюється як тяжкий, решта двоє, відповідно, середні та легкі", – уточнили у відомстві.

Азербайджан у відповідь звинуватив Вірменію у черговій провокації на Кяльбаджарському напрямку. За версією Баку, провокації на кордоні розпочалися о 12:00. Вірменська сторона почала обстріл позицій азербайджанської армії, у результаті військовим довелося відкрити вогонь у відповідь.

Наразі обстановка у регіоні перебуває під контролем азербайджанських підрозділів. Поки що нові порушення не зафіксовані.

Як повідомлялося раніше, у листопаді на кордоні Вірменії й Азербайджану спалахнули запеклі бойові дії – Єреван знову спробував отримати підтримку Москви та попросив про військову допомогу. При цьому Кремль попередили, що у разі ігнорування загрози Єреван шукатиме нових міжнародних партнерів.

Баку у відповідь на провокації звинуватив Єреван у порушенні та заявив, що військовим вдалося взяти у полон 22 вірменських військовослужбовців.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини