6 грудня 2021, 11:02

Колишній розвідник розповів, чому ЗСУ не бояться нападу Росії

У разі повномасштабного вторгнення Росії в Україну ЗСУ зможуть гідно зустріти ворога та дати йому відсіч.

Колишній розвідник розповів, чому ЗСУ не бояться нападу Росії

ЗСУ за останні 8 років дуже сильно змінилися. Наразі українська армія без проблем зможе протистояти російському агресору, заявив ексначальник розвідки 92-ї бригади ЗСУ Петро Недзельський.

Для хірурга практика – це операція, а для військовослужбовця – бойові дії, заявив Недзельський в інтерв'ю "Апострофу".

За його словами, у 2014 році, коли Росія напала на Україну, перші дні війни показали, що в країні багато "бездарних командирів". Водночас конфлікт показав, що в Україні є офіцери, здатні повести за собою у бій солдата. За ці вісім років українська армія навчилася воювати. З кожним новим днем ЗСУ набуває дедалі більшого досвіду.

Недзельський не сумнівається, що ЗСУ готові до зустрічі з ворогом і психологічно: чим більше гинутиме своїх, тим зліші будуть ті, хто вижив. ЗСУ обов'язково покарають Росію, якщо вона посміє поткнутися в Україну.

Недзельський порівняв сучасну українську армію з радянською та тією, що була у нашій країні у 2014 році. За його словами, це небо та земля. Він заздрить нинішній молоді, яка служитиме у добрій армії, де є нормальне харчування, сучасна амуніція та озброєння.

Вперше про можливий напад Росії на Україну пролунало у Мережі 11 листопада, коли видання Bloomberg опублікувало новину, відштовхуючись від даних американської розвідки.

Раніше російський правозахисник Марк Фейгін запевняв, що Путін наважиться атакувати Україну не через членство у НАТО, а через те, що це єдина "слов'янська країна", яка ще не підкорилася Кремлю.

Нагадаємо, за даними західної преси, Вашингтону вдалося переконати скептиків із ЄС у тому, що Росія справді готує напад на Україну.

Також ми повідомляли, що Головнокомандувач ООС Сергій Наєв привітав захисників та захисниць із Днем ЗСУ.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини