25 листопада 2021, 11:03

У Кремлі запевнили, що РФ почне атакувати Україну за однієї умови, – ЗМІ

У Москві назвали одну умову, за якої армія РФ почне атакувати Україну.

У Кремлі запевнили, що РФ почне атакувати Україну за однієї умови, – ЗМІ

РФ почне атакувати Україну, якщо вона стане членом НАТО, запевнив радник Кремля та голова правління Ради із закордонних справ РФ Федір Лук'янов, пише Telegraph.

За даними видання, це ясне пояснення того, з якою метою РФ підвищує власне бойове зосередження на українських кордонах.

Водночас у Москві попередили про "черговий конфлікт", який виникне за умови розширення Північноатлантичного блоку на Схід. На думку Лук'янова, у такому разі РФ вкаже на нові так звані "червоні лінії".

Раніше західні мас-медіа вже писали про ризики повноцінного нападу РФ на Україну. Іноземні дипломати не на жарт схвильовані сьогоднішнім перекиданням військ РФ поблизу українського кордону. У Кремлі ці відомості спростовують, називаючи осінню передислокацію підрозділів "демонстрацією сили".

Ще на початку цього місяця ІноЗМІ посилалися на кадри із супутника, які свідчать про інтенсивність переміщення військових РФ до кордону з нашою державою. Водночас у Міноборони ці дані відкидали.

Поки що зосередження армії РФ здійснюється здебільшого вночі. Навесні Москва відкрито погрожувала вторгненням, політично впливаючи на Україну, ЄС і США.

Нагадаємо, генерал Залужний розповів про "пріоритети" після наради з Резніковим.

А Гризлов заговорив про "повну деградацію" після мінських переговорів із Києвом щодо Донбасу.

Раніше повідомлялося, що Росія оснастила свої танки в анексованому Криму захистом від Bayraktar і Javelin.

Крім того, у західній розвідці запевнили, що Путін готовий до військового вторгнення в Україну, щоб показати "червоні лінії".

Автор: Влад Коваленко

Останні новини