19 листопада 2021, 15:35

Ватажка "спецпідрозділу МДБ" "ЛНР" заарештовано: перші деталі операції СБУ

Служба безпеки заарештувала колишнього ватажка одного з угруповань "МДБ" "ЛНР", який воював проти України.

Ватажка "спецпідрозділу МДБ" "ЛНР" заарештовано: перші деталі операції СБУ

На території Луганської області, підконтрольній Україні, заарештовано високопоставленого найманця РФ. У минулому він керував "спецпідрозділом МДБ" "ЛНР" під назвою "Одеса".

Подробиці та кадри було оприлюднено на офіційному сайті української спецслужби 19 листопада.

"Спецоперація з виведення бойовика на підконтрольну українській владі територію проводилася при взаємодії з прикордонниками", – повідомили у СБУ.

Особу заарештованого СБУ поки що тримає у секреті. Відомо, що найманець тривалий час був у розшуку за участь у незаконних збройних формуваннях і зазіхання на територіальну цілісність України.

Житель Луганська приєднався до окупантів ще на початку війни. Він очолив тактичну групу в "окремій бригаді спецпризначення" "Одеса"", яка була "МДБ ЛНР".

Варто зазначити, що "МДБ", "міністерство держбезпеки" невизнаних "республік", – це окупаційні спецслужби, що орудують на Донбасі.

Підозрюваний особисто воював проти української армії. Крім того, угруповання, яке він очолював, брало участь у штурмі Луганського аеропорту, захопленні банків і будинків, а також у переслідуваннях мирного населення.

Наголошено, що вся його діяльність керувалася російськими спецслужбами.

Наразі затриманому загрожує значний тюремний термін. Суд уже обрав йому запобіжний захід у вигляді арешту. Слідство продовжується.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що СБУ опублікувала кадри із затриманим російським найманцем із "ЛНР" – сам вийшов на позиції ЗСУ.

Ми також писали, що СБУ заарештувала найманця з угруповання "Оплот", яке займалося вербуванням.

Останні новини