16 листопада 2021, 11:11

Ярош підтвердив загрозу широкомасштабного вторгнення РФ, розповівши про зустріч керівництва ЗСУ

Ярош прокоментував зростання загрози повномасштабного вторгнення в Україну російської армії.

Ярош підтвердив загрозу широкомасштабного вторгнення РФ, розповівши про зустріч керівництва ЗСУ

Україна під загрозою широкомасштабного вторгнення з боку Росії, проте країна готова до нападу Москви.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош, який розповів про зустріч нового міністра оборони України Олексія Резнікова з Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним.

"Єдність – запорука перемоги! Коли міністр оборони та Головнокомандувач Збройних Сил України разом не лише на словах, а й на ділі, тоді обороноздатність держави отримує великі плюси... А коли поряд із ними ще й Олексій Мочанов, тоді всім ворогам хана", – зазначив він.

Ярош також прокоментував зростання загрози повномасштабного вторгнення російської армії на територію України.

"Якщо серйозно і по справі, то загроза широкомасштабного вторгнення Ерефії існує та протиставити цьому можна і потрібно всю силу та енергію українського народу. Це добре знають Олексій Резніков і Валерій Залужний. У єдності українців – сила! Перемога буде за нами!" – написав Ярош, який опублікував фото зустрічі чиновників найвищого військового керівництва країни за участю волонтерів.

Раніше повідомлялося, що Пентагон стурбований ситуацією на українському кордоні: військову активність РФ ретельно контролюють США. За даними американської представниці, за 8-й рік агресії з боку РФ вже загинуло понад 13 тис. громадян на Південному Сході України. При цьому десятки тисяч було поранено, ще понад 1,5 млн людей вимушено стали переселенцями та біженцями.

Нагадаємо, міжнародні експерти оприлюднили докази воєнної агресії РФ в Україні.

Також повідомлялося, що напередодні США закликали надати Україні додаткові війська.

Французька сторона висловила стурбованість погіршенням ситуації з безпекою в Україні та застерегла Москву від подальшої ескалації. Міністри нагадали Кремлю про зобов'язання Росії у рамках ОБСЄ щодо діяльності військових і прозорості їх пересування, а також заявили про необхідність організації найближчим часом саміту у "нормандському форматі" на рівні глав держав.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини