12 листопада 2021, 20:05

Стрєлков назвав кількість прихованих втрат "ДНР" - рахунок йде на десятки

Щомісяця самопроголошене формування "ДНР" втрачає близько двох десятків найманців.

Стрєлков назвав кількість прихованих втрат "ДНР" - рахунок йде на десятки

Невизнані формування "ДНР" і "ЛНР" украй рідко озвучують свої втрати. Навіть у розпал ескалації окупанти вважають за краще приховувати дані про загиблих і поранених, аргументуючи це військовою таємницею та іншими секретностями. Цю тактику легко можна пояснити: на боці найманців досі воює велика кількість росіян, яких офіційно в ОРДЛО немає. Тому у разі загибелі ці люди просто "зникають". Інформацію про місцевих колаборантів взагалі не заведено озвучувати.

Проте один із перших ватажків "ДНР" Ігор Стрєлков-Гіркін стверджує, що щомісяця у Донецьку не дораховуються у середньому від 10 до 20 "військових" "республіки". При цьому він не став уточнювати причини загибелі найманців.

"За жовтень у Донецьку 21 людина загинула серед "військовослужбовців" "корпусів". У Луганську, я так розумію, цифри менші. Але там зазвичай ділимо навпіл "Донецьк", - пояснив терорист.

Якщо вірити його словам, загострення на фронті вже розпочалося, а тому дані про втрати можуть зрости.

Так звана "влада" "ДНР" не озвучує подібних цифр щодо втрат.

Нагадаємо, нещодавно у Донецьку чоловік підірвав гранату у квартирі житлового будинку. Поранення дістала 27-річна жінка.

А так званий "мер" окупованого Донецька Олексій Кулемзін не погодив свою заяву щодо "обстрілів ЗСУ" з "народною міліцією". У результаті він звинуватив українську сторону у провокації, якої не було.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини