5 листопада 2021, 18:55

Міни, гранатомети та ПЗРК: міжнародні експерти оприлюднили докази військової агресії РФ в Україні

Міжнародна експертна група Conflict Armament Research оприлюднила звіт про російське озброєння у війні на Донбасі.

Міни, гранатомети та ПЗРК: міжнародні експерти оприлюднили докази військової агресії РФ в Україні

Аналітики міжнародної неурядової організації Conflict Armament Research, що спеціалізується на дослідженні зброї у різних конфліктах, навели нові докази збройної агресії Російської Федерації в Україні.

Експерти оприлюднили звіт, у якому представили зброю російського виробництва, яку використовують гібридні війська РФ у війні на Донбасі, інформує пресслужба СБУ.

Йдеться про гранатомети, переносні зенітні ракетні комплекси, протипіхотні міни та десятки видів стрілецької зброї.

Дослідження стало результатом взаємодії згаданої організації з контррозвідкою СБУ, яка розпочалася у 2018 році.

Мета роботи – донести до міжнародної спільноти об'єктивну інформацію про події на Сході України, зокрема про походження зброї, яка використовується у конфлікті.

Довідка

Conflict Armament Research веде свою діяльність із 2011 року. Організація наділена повноваженнями Євросоюзу щодо аналізу інформації про походження зброї, залученої у військових конфліктах у різних регіонах світу.

Нагадаємо, напередодні спостережна місія ОБСЄ опублікувала новий звіт щодо порушень у зоні конфлікту на Донбасі. У ньому, зокрема, йдеться про розміщення семи бойових машин та трьох танків незаконних збройних формувань у населеному пункті Мирне поблизу Луганська.

Раніше розвідка Міноборони України повідомила, що командування ЗС РФ поставило нову партію зброї та боєприпасів на окуповану частину Донбасу.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини