12 жовтня 2021, 16:16

Польовий командир "ДНР" розповів про втому найманців РФ від війни: "По них видно"

Колишній польовий командир "ДНР" Олександр Ходаковський повідомив про втому найманців на передовій.

Польовий командир "ДНР" розповів про втому найманців РФ від війни: "По них видно"

Морально-психологічний стан найманців РФ на передовій на Донбасі жалюгідний.

Про це розповів колишній польовий командир "ДНР", ексватажок угруповання "Схід" Олександр Ходаковський в інтерв'ю сепаратистському ресурсу, передає Діалог.UA.

Ходаковський визнав, що Росія дуже погано забезпечує свої місцеві угруповання на Донбасі. Проблеми у найманців не тільки з зарплатами, а й з постачанням одягу та їжею.

"З грошовим утриманням проблема. Корпус "народної міліції" недоотримує забезпечення. Не дуже добре з обмундируванням. Не дуже добре з харчуванням", - розповів колаборант.

Однак основна проблема найманців, з його слів, це морально-психологічне "зношування". Вони не хочуть воювати проти української армії.

Так, зі слів Ходаковського, Україна вирішила проблему вигорання ротаціями. Термін служби підібраний таким чином, щоб бійці ООС, не досягаючи психологічноъ межі, йшли на відпочинок.

"А наші стоять безвилазно протягом років і змінюють самі себе... Відпускають на день-два. Зношення моральне дуже серйозне ... Люди втомлюються. Втома впливає, по них видно", - поскаржився колаборант.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Стрілков засмутився, порівнявши зарплати ВСУ та найманців РФ: "Україна своїх цінує".

Ми також писали, що Ходаковський відверто розповів про життя у Донецьку: "Чужий і страшний".

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини