16 вересня 2021, 17:16

Уперше військові України та США відпрацюють тактичну стрілянину у складі багатонаціонального батальйону

Масштабні спільні навчання RAPID TRIDENT – 2021 здійснять Україна та США. У них братимуть участь близько 6 тис. військових.

Уперше військові України та США відпрацюють тактичну стрілянину у складі багатонаціонального батальйону

З наступного тижня стартують українсько-американські бойові навчання RAPID TRIDENT 2021. У них буде задіяно близько 6 тис. військовослужбовців з різних країн, інформують СВ ЗСУ.

Відомо, що ці масові маневри для солдатів триватимуть до жовтня. Завдання цих відпрацювань - підготовка до загальних маневрів у складі багатонаціональних сил під час об'єднаних операцій.

Планується, що такі військові тренування покращуватимуть навички оперативності українських підрозділів і підвищать взаємодію штабів ЗСУ, США, НАТО і країн-союзниць.

На навчання з 15 країн мають прибути близько 6 тис. солдатів. Вперше на RAPID TRIDENT будуть здійснювати тактичні заняття багатонаціонального батальйону з військової стріляниною.

Також українські й американські десантники будуть відпрацьовувати спільні стрибки з літака ВТА США С-130.

Нагадаємо, загрозу вторгнення армії РФ у деякі регіони України оцінили у СБУ. На думку екс-генерала відомства Вовка, Москва все ще сподівається реалізувати план "Новоросія".

А вчора Білорусь звинуватила Україну в обстрілі своєї території на тлі навчань "Захід 2 021", тому до охорони кордону з Білоруссю прикордонники залучили бойові підрозділи.

Сьогодні Австралія, Британія та США сформували нову альтернативу НАТО - блок AUKUS.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини