25 червня 2024, 10:31

Мера Мукачева Балогу затримано за звинуваченням у корупції: продавав землю на Закарпатті за безцінь

Крім Балоги, правоохоронні органи затримали ще й голову районної ради Ланя, якого викрили на незаконній купівлі землі.

Мера Мукачева Балогу затримано за звинуваченням у корупції: продавав землю на Закарпатті за безцінь

У Закарпатській області відбулося резонансне затримання: мукачівського міського голову Андрія Балогу та голову Мукачівської районної ради Михайла Ланя звинувачують у створенні корупційної схеми, що дала змогу незаконно продати велику земельну ділянку за заниженою ціною, інформує офіційний ТГ-канал СБУ.

Варто зазначити, що в українській контррозвідці не назвали прізвища Балоги та Ланя, написавши тільки, що затримано "мера одного з міст, а також його спільників". Проте представники українських мас-медіа змогли у короткі терміни вирахувати особи цих чиновників, викритих у створенні злочинних схем із продажу землі.

"Співробітники СБУ, НАБУ та САП викрили мера та голову райради одного з міст Закарпатської області у причетності до корупційних схем. Посадовці зловживали службовим становищем з метою продажу за заниженою вартістю земельної ділянки у центрі міста площею понад 3 га", - підкреслюється у повідомленні.

Також вказується, що міський голова Андрій Балога, до речі, син ексміністра з питань НС та екснардепа Віктора Балоги, на сесії міськради "продавив" ухвалення рішення про продаж ділянки землі, при цьому ціна її була навмисне занижена майже у 9 разів. Покупцем згаданої ділянки виступила фірма, реальним власником якої був голова Мукачівської райради Михайло Лань.

"Землю з ринковою вартістю 84,6 млн грн продали за 9,6 млн грн", - йдеться у релізі СБУ.

Нагадаємо, нардепу від партії "Слуга народу" Миколі Тищенку, охоронці якого кілька днів тому побили добровольця з "Кракена" Дмитра Павлова, оголосили про підозру та провели у нього обшук.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини