21 червня 2024, 08:45

У Дніпрі побили добровольця ЗСУ, який гуляв із однорічною дитиною: ЗМІ пишуть про причетність Тищенка

У четвер, 20 червня, серед білого дня у Дніпрі у центрі міста сталася резонансна НП: побиття людьми у камуфляжі добровольця, який прогулювався з однорічним сином.

У Дніпрі побили добровольця ЗСУ, який гуляв із однорічною дитиною: ЗМІ пишуть про причетність Тищенка

У четвер, 20 червня, серед білого дня у Дніпрі у центрі міста сталася резонансна НП. Йдеться про побиття добровольця, який прогулювався з однорічним сином, людьми у камуфляжі. Ба більше, резонансу цій історії додає те, що засоби масової інформації не виключають, нібито люди у балаклавах і камуфляжі, які накинулися на добровольця з дитиною, можуть бути пов'язані з політиком Миколою Тищенком, про що пишуть різні ЗМІ.

Згідно з інформацією, яку озвучили свідки того, що відбувається, а також це можна побачити на оприлюдненому відео, група чоловіків у камуфляжі та балаклавах напала на військовослужбовця, який був одягнений у цивільний одяг. Це сталося у момент, коли доброволець, боєць спеціального підрозділу Головного управління розвідки Kraken Дмитро "Сина" Павлов прогулювався зі своєю маленькою дитиною. Нападниками, за даними ЗМІ, нібито є охорона парламентарія Миколи Тищенка.

Співробітники правоохоронних органів підтвердили, що був факт нападу на людину у центрі Дніпра, проте вони не коментують, хто на кого напав. Є відомості також про те, що нападники завдали тілесних ушкоджень 33-річному чоловікові.

Також у ЗМІ є інформація, що за фактом того, що сталося, було розпочато кримінальне розслідування за статтями 125 (нанесення легких тілесних ушкоджень), а також 146 (незаконне позбавлення волі) Кримінального кодексу. Наразі здійснюються першочергові дії для ідентифікації всіх осіб, які були на місці інциденту.

Раніше в Мережі з'явилися смішні меми про скандальну поїздку Тищенка в Таїланд.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Андрей Корниенко

Останні новини