19 червня 2024, 11:07

Завербували на сайті знайомств: житель Харківщини здавав "журналістці" з РФ позиції ЗСУ

СБУ викрила безробітного з міста Дергачі, який під час "романтичних бесід" передавав зв'язковій спецслужб РФ інформацію про розташування техніки та підрозділів української армії.

Завербували на сайті знайомств: житель Харківщини здавав "журналістці" з РФ позиції ЗСУ

СБУ затримала та відправила до СІЗО без права застави безробітного жителя міста Дергачі Харківської області.

Як повідомили у спецслужбі й Офісі Генпрокурора, чоловік на популярному сайті знайомств познайомився з дівчиною з Росії, яка видавала себе за журналістку. Жертва "романтичного спілкування" почав виконувати прохання своєї нової подруги, які полягали у фотофіксації місць дислокації підрозділів і техніки української армії.

Псевдожурналістка передавала ці дані до ФСБ. Армія РФ користувалася цією інформацією для нанесення ракетних ударів і атак БпЛА по Харківській області.

СБУ затримала чоловіка під час чергової фотозйомки українських військових об'єктів. Наразі за рішенням суду його поміщено під варту без права застави. Романтичне знайомство в Інтернеті з російською "журналістською" може обійтися ворожому інформатору покаранням у вигляді восьми років в'язниці.

Нагадаємо, російські військові злочинці вкотре здійснили обстріл Харкова: у ніч на понеділок, 17 червня, під ударом опинилися цивільні об'єкти обслуговування, зокрема дитячі.

Тим часом спецоперацію РФ із захоплення Харкова провалено: ЗСУ пішли у контратаку на Вовчанському та Липцівському напрямках.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини