24 травня 2024, 15:34

Зеленський відвідав ту саму друкарню у Харкові, по якій ЗС РФ напередодні завдали удару

Один із найбільших поліграфічних комплексів Харкова та всієї України був безжально зруйнований російськими окупантами.

Зеленський відвідав ту саму друкарню у Харкові, по якій ЗС РФ напередодні завдали удару

Президент України Володимир Зеленський відвідав друкарню у Харкові, по якій у четвер, 23 травня, вдарили ЗС РФ. Про це глава держави повідомив у своєму офіційному ТГ-каналі, виклавши відповідне відео.

"Учора внаслідок російського ракетного удару тут загинуло семеро людей, ще 21 отримала поранення. Зруйновано виробничий комплекс, десятки тисяч книг спалено. Багато дитячої літератури, навчальних посібників, підручників..." - зазначив він.

Також Зеленський висловив співчуття сім'ям загиблих працівників друкарні та заявив, що російський терор, убивства мирного українського населення й інші злочини у жодному разі не мають залишитися безкарними.

"Ми крок за кроком робимо так, щоб російська держава відчувала наслідки та ціну свого зла", - наголосив він.

Нагадаємо, 23 травня ЗС РФ випустили по Україні 15 ракет, унаслідок чого 7 людей загинули, 21 дістала поранення різних ступенів тяжкості. Один удар припав на друкарню, де також загинули люди.

Президент України Володимир Зеленський відреагував на атаку російських військових злочинців по Харкову та Люботину.

Як раніше повідомлялося, 22 травня Росія обстріляла Харків: важко поранено водія тролейбуса, а загальна кількість постраждалих унаслідок цього удару авіабомбою зросла до 10.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини