23 травня 2024, 15:05

Зеленський про терористичний удар Росії по Харкову 23 травня: "Це не наша слабкість, а світу"

У Харкові через сьогоднішню ракетну атаку російських військових 6 людей загинули, ще 11 дістали різні поранення.

Зеленський про терористичний удар Росії по Харкову 23 травня: "Це не наша слабкість, а світу"

Президент України Володимир Зеленський відреагував на атаку російських військових злочинців по Харкову та Люботину у своєму офіційному Telegram-акаунті.

За попередніми даними, 23 травня ЗС РФ випустили по цих українських містах щонайменше 15 ракет. Унаслідок цієї терористичної атаки російських агресорів 6 людей загинули, 11 осіб дістали поранення різних ступенів тяжкості.

Український лідер зазначив, що російські вояки користуються тим, що наша країна досі позбавлена достатнього захисту ППО, а також, і це ключовий момент у цій проблемі, можливості знищувати пускові установки ЗС РФ саме там, де вони розташовані, тобто на Білгородщині поблизу нашого кордону.

"І ця слабкість - не наша слабкість, а світу, який уже третій рік не наважується поводитися з терористами саме так, як вони на це заслуговують", - наголосив Зеленський.

Український гарант наголосив, що терор усюди має програвати - за будь-яких умов і на будь-якому континенті.

"Україна робить усе, що може. Дякую кожному, хто нам допомагає. Але потрібно більше рішучості та саме від лідерів світу", - додав Зеленський.


Нагадаємо, вчора, 22 травня, Росія обстріляла Харків: тяжко поранено водія тролейбуса, а загальна кількість постраждалих унаслідок цього удару авіабомбою зросла до 10.

Також ми писали, що у неділю, 19 травня, російська окупаційна армія завдала удару ракетами "Іскандер" по базі відпочинку під Харковом, убивши 5 мирних громадян.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини