10 травня 2024, 12:25

В Україні можливі масові заворушення: ГУР закликає зберігати єдність перед новим вкиданням ІПСО від РФ

Головне управління розвідки України сигналізує про зростання ворожих психологічних акцій від країни-агресора РФ і закликає до єдності у суспільстві.

В Україні можливі масові заворушення: ГУР закликає зберігати єдність перед новим вкиданням ІПСО від РФ

Головне управління розвідки України сигналізує про зростання ворожих психологічних акцій від країни-агресора РФ і закликає до єдності у суспільстві. У міру загострення ситуації на передовій агресор посилює свої спроби підірвати стабільність і єдність українського суспільства. Особлива увага приділяється масовим подіям, які можуть бути використані для проведення провокаційних дій, повідомляє ГУР в особі офіційного представника відомства Андрія Юсова.

Атаки противника спрямовані не тільки на військові цілі, а й на цивільні об'єкти, включно з медичними установами, транспортними вузлами та місцями великого скупчення людей.

Російські пропагандистські заходи, що розпалюють розбрат серед населення за допомогою політичних гасел, зачіпають актуальні проблеми, багато з яких виникли внаслідок агресивної політики керівництва Росії.

У ці непрості часи життєво важливо зберігати згуртованість і взаємопідтримку. Противник спритно використовує емоційні маніпуляції, змішуючи істину з фальшю.

Українські фахівці з інформаційної безпеки докладають усіх зусиль для забезпечення захисту національного інформаційного простору, проте необхідна і пильність, і активна позиція кожного українця, підсумував офіційний представник ГУР Андрій Юсов.

Нагадаємо, що у Києві прокремлівські агенти-хакери створили у Мережі підроблені облікові записи від імені голови СБУ Василя Малюка та керівника ГУР Кирила Буданова.

Раніше також повідомлялося, що керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов прокоментував ситуацію, яка нині склалася на фронті.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини