22 квітня 2024, 11:00

Кирило Буданов розповів про ситуацію на фронті: чи є підстави вірити у стратегічний програш України

Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов прокоментував ситуацію, яка нині склалася на фронті.

Кирило Буданов розповів про ситуацію на фронті: чи є підстави вірити у стратегічний програш України

Головний розвідник України наголосив, що нині немає жодних підстав для того, щоб думати про стратегічний програш української держави у війні проти Російської Федерації. Про це Буданов розповів в інтерв'ю виданню "ВВС Україна".

Так, за словами очільника ГУР МОУ, якщо говорити про розроблювані сценарії, які можуть бути, то ув будь-якому разі для когось із учасників, можна сказати, є позитивні сценарії та негативні для іншої сторони.

Однак, згідно із заявою розвідника, немає жодних підстав для того, щоб вірити у стратегічний програш України. Приміром, якщо говорити, що все відбуватиметься негативно, то й результат буде негативним. Але якщо насправді підуть зміни на краще, а є підстави, щоб так вважати.

При цьому Буданов додав, що наразі на фронті справді існують певні проблеми, однак вони виникли не сьогодні, не місяць тому та навіть не три місяці тому.

"Це є системною проблемою, з якою нам довелося зіткнутися. Але водночас необхідно пам'ятати, що Україна все ще існує", - підсумував Кирило Буданов, говорячи про ситуацію на фронті.


Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Андрей Корниенко

Останні новини