28 березня 2024, 12:06

Загроза ворожих ДРГ і нових ракетних атак: у Києві посилюють заходи безпеки

У столиці терміново переглянуть правила проведення масових заходів, посилять увагу до скупчень людей і пильно моніторитимуть соцмережі для виявлення провокаторів і диверсантів.

Загроза ворожих ДРГ і нових ракетних атак: у Києві посилюють заходи безпеки

У Києві в екстреному порядку посилять заходи безпеки у зв'язку з можливим проникненням диверсійних груп, а також почастішанням ударів ракетами з дуже коротким терміном підльоту по цивільних об'єктах.

Таке рішення ухвалили на засіданні Ради оборони столиці.

Зокрема, влада столиці змінить правила проведення заходів за участю великої кількості людей, перевірить безпеку роботи громадського транспорту. Поліція та військові посилять контроль за дотриманням громадського порядку. Дано доручення всім відповідальним за роботу бомбосховищ і "пунктів незламності" забезпечити до них вільний доступ.

Також із метою запобігання поширенню фейків, провокацій, панічних настроїв і загалом дестабілізації ситуації у Києві проводитиметься моніторинг соцмереж.

"Киян прошу зберігати спокій. Не панікувати. Ми вживаємо превентивних заходів, щоб Київ і його мешканці були надійно захищені", - заявив начальник КМВА Сергій Попко.

Раніше окупанти завдали удару по Києву гіперзвуковими ракетами "Циркон".

Тим часом у Києві затримано 18-річного агента РФ, який стежив за авіацією ЗСУ й енергооб'єктами.


Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини