11 грудня 2023, 14:54

Жителі Маріуполя обурені, розповівши, що задумала окупаційна влада РФ

Жителі Маріуполя обурені діями окупаційної адміністрації Росії, яка будує на місці їхніх будинків нове житло з новою адресою та продає новим мешканцям.

Жителі Маріуполя обурені, розповівши, що задумала окупаційна влада РФ

Російська окупаційна адміністрація у Маріуполі почала будівництво нових будинків на місці знищених і знесених під час бойових дій. Однак нові будинки будуються зі зміненими адресами, а квартири у них продаються новим мешканцям.

Місцеві жителі, які залишилися без житла після приходу росіян, обурені таким станом справ. Вони стверджують, що окупанти не тільки не допомагають їм із житлом, а й витісняють їх із міста. Одразу кілька груп постраждалих провели мітинги, вимагаючи від окупаційної адміністрації повернути їм житло, знищене внаслідок вторгнення російської армії у лютому 2022 року. Під час мітингу біля стадіону "Азовсталь" місцеві розповіли, що росіяни знесли 48 будинків - їхні мешканці залишилися на вулиці.

Ще одна група маріупольців, які залишилися без житла після приходу росіян, влаштувала мітинг у центрі Маріуполя. Вони зажадали від окупаційної влади надати їм безкоштовне житло. Натомість так звана "влада" "ДНР" пропонує людям брати іпотеку.

"Наш будинок повністю зруйнований, - розповіла одна з місцевих мешканок. - Окупанти знесли його дощенту, а на його місці побудували новий будинок. Тепер вони продають квартири у ньому новим мешканцям. А нам, які залишилися без житла, пропонують іпотеку. Але як ми можемо взяти іпотеку, якщо у нас немає роботи та грошей?"

Очікується, що мітинги місцевих жителів, які залишилися без житла після приходу росіян, триватимуть.

Нагадаємо, російська пропаганда почала визнавати правду про життя жителів Донбасу: "Не дуже приємна правда для Z-патріотів".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини