5 грудня 2023, 07:56

Зеленський готує новий виступ перед сенаторами США – ЗМІ дізналися деталі

Сьогодні, 5 грудня, Зеленський звернеться до американських сенаторів на закритому брифінгу.

Зеленський готує новий виступ перед сенаторами США – ЗМІ дізналися деталі

Сьогодні, 5 грудня, президент України через захищену відеоконференцію виступить перед Сенатом США. Інформацію підтвердив лідер більшості у Сенаті Чак Шумер.

Журналісти The Hill повідомляють, що очільник України проінформує про ситуацію на полі бою, а також висловиться про необхідність нового пакета військової допомоги Києву.

Уже завтра сенатори мають знову порушити питання щодо додаткової допомоги для України й Ізраїлю на суму у 106 млрд доларів, з яких 61 млрд має бути надано Києву.

Перед сенаторами Зеленський виступить на прохання Білого дому та напередодні важливого голосування щодо додаткової військової допомоги. В адміністрації Байдена попросили всіх сенаторів бути на відеозв'язку та почути промову Зеленського.

Ще минулого тижня республіканці з Конгресу погрожували демократам блокувати військову допомогу Києву, якщо не буде розв'язано питання безпеки на американо-мексиканському кордоні.

Ще 16 листопада президент США підписав законопроєкт про додаткову допомогу для Києва та Єрусалима у розмірі 106 млрд доларів. Після 23 листопада у Сенаті мали розглянути єдиний пакет допомоги для України, Ізраїлю, Тайваню та кордону.

Конгресмен Бейкон заявив, що розгляд законопроєкту від Байдена відбудеться у грудні. Напередодні у Білому домі знову заявили про те, що у них уже немає фінансування для України, тому необхідно терміново розглянути новий законопроєкт.

Раніше ми повідомляли, що Орбан написав чергового листа Мішелю, у якому просить не порушувати на грудневому саміті ЄС питання щодо України.

Нагадаємо, американська преса написала статтю про те, чому Залужний різко змінив тактику літнього контрнаступу ЗСУ.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини