4 грудня 2023, 11:45

"Роспропаганда у захваті", – Мар'яна Безугла зробила новий "наїзд" на генерала Залужного

Нардеп Мар'яна Безугла у соцмережі зробила голосування на тему, кого поставити замість Залужного, запропонувавши чотирнадцять кандидатур.

"Роспропаганда у захваті", – Мар'яна Безугла зробила новий "наїзд" на генерала Залужного

Народна депутатка від "Слуги народу" Мар'яна Безугла продовжила гнути лінію лютої критики Валерія Залужного. Так, у своєму Facebook-акаунті політикиня запропонувала українцям за допомогою голосування вибрати кандидатуру на посаду Головнокомандувача ЗСУ замість Залужного. Наразі за підсумками голосування лідирують Михайло Забродський, Кирило Буданов і варіант "бойовий командир знизу".

На скандальний пост Безуглої відреагував військовослужбовець і політолог Тарас Березовець. "Російська пропаганда у захваті. В Україні почався черговий ср*ч. Кого обслуговує депутат Безугла?" - написав експерт у своєму Telegram-каналі.

Підписники Березовця у коментарях обурилися вчинками Безуглої, звинувативши її у тому, що вона служить РФ.

Раніше Ігор Лапін заявив, що Мар'яна Безугла наговорила на дві "кримінальні справи": "Я подивився на все це з точки зору юриста".

Пропонуємо дізнатися, як Дмитро Гордон охарактеризував Мар'яну Безуглу, яка обрушилася з критикою на Залужного.

Нагадаємо, Роман Світан поставив на місце Мар'яну Безуглу за критику Залужного: "Політики нехай займаються художнім словом, у них це добре виходить".

Автор: Дарья Александрова

Останні новини