12 жовтня 2023, 10:06

"У підвали людей затягував", – жителі Грози про братів Мамонів, які навели на кафе "Іскандер"

Жителі Грози одразу ж після ударів стали підозрювати братів Мамонів у коригуванні удару по кафе, де проходив поминальний обід.

"У підвали людей затягував", – жителі Грози про братів Мамонів, які навели на кафе "Іскандер"

Учора, 11 жовтня, в СБУ заявили про те, що по гарячих слідах вийшли на братів Мамонов, Дмитра та Володимира, які й стоять за ракетним ударом по кафе у селі Гроза на Харківщині.

Однак місцеві жителі підозрювали братів у перший же день після трагедії. Журналісти з New Voice поспілкувалися з жителями Грози.

23-річний Дмитро та 30-річний Володимир виїхали до РФ одразу ж після звільнення Харківщини восени 2022 року.

Брати під час окупації добровільно пішли на співпрацю з ворогами. Їх призначили "поліцаями". При цьому у родині є ще один брат Олександр, який теж був колаборантом.

Добре пам'ятають старшого брата Володимира жителі сусіднього села Шевченкове. Під час окупації той знущався над місцевими жителями.

Багато місцевих жителів наполягають на тому, що саме старший брат був дуже жорстокою людиною. Міг затягнути людину до підвалу та там знущався з неї.

5 жовтня Кремль завдав удару "Іскандером" по кафе у селі Гроза, де на поминальний обід зібралося близько 60 осіб. Наразі відомо про загибель 55 осіб. При цьому ідентифікація тіл ще триває.

Раніше СБУ оприлюднила дані листування між братами Мамон, які й навели Кремль на Грозу.

Нагадаємо, місцева мешканка Грози розповіла, що майже у кожному будинку тепер буде щонайменше одна труна.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини