9 червня 2023, 10:14

Вода почала спадати, але треба евакуюватися – у Херсонській ОВА попередили про небезпеку

На правобережжі Херсонщини з 32 затоплених населених пунктів врятували 2352 людини та близько 550 тварин.

Вода почала спадати, але треба евакуюватися – у Херсонській ОВА попередили про небезпеку

У Херсонській ОВА розповіли про ліквідацію наслідків катастрофічної повені, спричиненої підривом окупантами Каховської ГЕС.

Останню інформацію станом на ранок 9 червня озвучив голова обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

"На правому березі вода тримається на позначці 5,38, у Херсоні - 5,35. Ми бачимо, що на 20 сантиметрів за ніч вода впала. Станом на сьогоднішній ранок затоплено 3624 будинки у 32 населених пунктах Херсонщини. Евакуювали 2352 людини, врятовано близько 550 тварин. Шановні херсонці, якщо ви проживаєте у зоні підтоплення, невідкладно виїжджайте звідти. Перечекати там не варіант, не наражайте себе на смертельну небезпеку. Після евакуації вас забезпечать усім необхідним: місцем проживання, харчуванням, гуманітарною допомогою, соціальними виплатами", - розповів начальник ОВА.

Він закликав мешканців Херсонської області, яким необхідна допомога, звертатися за телефонами гарячої лінії: 0 800 33 09 51 і 0 800 101 102.

Нагадаємо, Зеленський на Херсонщині провів нараду щодо ліквідації наслідків підриву російською армією греблі Каховської ГЕС.

Також українським військовим вдалося врятувати маму з дітьми, яким напередодні бійці ЗСУ за допомогою дрона передали воду.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Михаил Бутко

Останні новини