7 червня 2023, 10:18

Люди з дітьми на дахах будинків: ЗМІ розповіли про місто, що перебуває у зоні підтоплення, – кадри

У найскладнішій ситуації через руйнування Каховської ГЕС перебувають жителі окупованих Олешок.

Люди з дітьми на дахах будинків: ЗМІ розповіли про місто, що перебуває у зоні підтоплення, – кадри

Ще вчора голова Херсонської ОДА анонсував початок евакуації жителів прибережних населених пунктів. Під затоплення потрапляє близько 80 населених пунктів, більша частина з яких розташована на лівому березі Дніпра.

І якщо сьогодні, 7 червня, вода у Дніпрі у Новій Каховці спала на 35 см, то в Олешках, які нижче за течією Дніпра, вона тільки прибуває, інформує "Україна 365".

Український журналіст Андрій Цаплієнко повідомив, що йому на пошту надійшов лист від мешканки окупованих Олешок. З її слів, на 7:20 рівень води на околиці міста піднявся на 3 метри. Виїхати з Олешок неможливо.

Течія річки занадто сильна, щоб сплавлятися на гумових човнах. Люди за можливості намагаються всіх врятувати. Окупанти відмовляються випускати з міста людей на машинах, які намагаються виїхати у бік Раденська та Копаней.

Також у Мережі з'явилися кадри з Олешок, зроблені за допомогою дрона. Місто все плаває у воді. Ті, хто не може евакуюватися, сидять на горищах або дахах будинків, причому не тільки люди похилого віку та дорослі, а й діти.

Раніше ми повідомляли, що у Херсонській ОВА озвучили дату та час, коли вода у Дніпрі досягне свого піку, після чого піде на спад.

Нагадаємо, у британській розвідці озвучили ситуацію навколо Каховської ГЕС напередодні її руйнування.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини