20 лютого 2023, 12:09

Байден із Зеленським у центрі Києва: ЗМІ показали перші фото – у Мережі фурор

Американський президент Джозеф Байден був помічений біля Михайлівського собору, де під звуки повітряної тривоги вшанував пам'ять загиблих захисників України біля Алеї героїв.

Байден із Зеленським у центрі Києва: ЗМІ показали перші фото – у Мережі фурор

Президент США Джозеф Байден сьогодні зранку з офіційним візитом приїхав до Києва - інформаційні агенції публікують перші світлини та відео, на яких очільник американської держави в компанії Зеленського перебуває у центрі української столиці.

Байден прибув до Києва з візитом зранку 20 лютого. Американський президент був помічений біля Михайлівського собору, де під звуки повітряної тривоги вшанував пам'ять загиблих захисників України біля Алеї героїв.


Інформагентства зазначають, що сьогодні зранку вулиці у центрі Києва та поблизу Посольства Сполучених Штатів було перекрито. Цілком ймовірно, до столиці Байден прибув потягом, оскільки перекрито також було й дорогу у бік Центрального залізничного вокзалу.

Приїзд американського президента був повністю засекречений, що пояснюється воєнним станом.

У соціальних мережах приїзд Байдена викликав справжній фурор. Користувачі зазначають, що його візит став справжнім ляпасом для Путіна, який більшу частину часу під час війни з Україною проводить у підземному бункері.

"Який ляпас боягузливій бункерній нікчемності. Байден гуляє Києвом під сирени повітряної тривоги", - зазначив у своєму Telegram-каналі журналіст і блогер Денис Казанський.

Раніше ми повідомляли, що 20 лютого центр Києва був повністю перекритий для транспорту іта людей.

Нагадаємо, американська компанія Microsoft допоможе Україні притягнути Путіна і РФ до відповідальності за воєнні злочини.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини